o nas podłączenie telewizji

Podłączenie telewizji i internetu w Trójmieście

Podłączenie telewizji, internetu i telefonu stacjonarnego jest naszym zajęciem od 2008 roku. Współpracowaliśmy z największymi w Polsce operatorami, takimi jak UPC, Multimedia, czy Vectra, co miało swoje zalety, jak i wady. To dzięki powyższym gigantom mogliśmy zdobyć niezbędną wiedzę, umiejętności i przede wszystkim doświadczenie. Staliśmy się specjalistami nie dlatego, że świetnie operujemy teorią, ale dlatego, że od lat stykamy się z realnymi problemami Klientów, i od lat je rozwiązujemy. Jesteśmy też pasjonatami, na bieżąco śledzimy technologiczne trendy i testy nowych rozwiązań.

Z korporacjami najbardziej rozmijaliśmy się w podejściu do Klienta. Dla nas ważny jest człowiek, dla nich cyfry w tabelach. Dlatego postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw.

Skupiamy się na montażu anten (podłączenie satelitarne, podłączenie telewizji naziemnej, lub kablowej) w Trójmieście i okolicach, głównie w Gdyni, Sopocie i Rumi. Oczywiście jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, ale jesteś z Gdańska, lub spoza Trójmiasta, jednak do Gdyni Ci niedaleko, śmiało dzwoń lub pisz, z pewnością coś uda się zaradzić.

Nie ograniczają nas korporacyjne procedury. Co to oznacza? Kluczowi operatorzy narzucają pracownikom terenowym normy, według których mają wykonywać instalacje i serwisy. Czasem owe zasady mają sens, czasem wręcz przeciwnie. My nie jesteśmy zobowiązani wobec żadnego operatora, dlatego możemy zaproponować kilka rozwiązań, a Ty zdecydujesz, które wykonamy.

Nie mamy sztywnych cenników. Po omówieniu z Tobą zakresu prac, wyliczamy wstępny koszt, ale jesteśmy też ludźmi i w granicach opłacalności, możesz z nami negocjować stawkę.

Nie mamy marketingowych celów, które musimy osiągnąć za wszelką cenę, nawet kosztem jakości. Podłączenie telewizji lub internetu można wykonać tak, żeby usługa działała, lub tak, żeby działała dobrze. Stawiamy na jakość i Twoje zadowolenie, a nie na ilość wykonanych podłączeń. Wychodzimy z założenia, że lepiej jest kilku klientów obsłużyć dobrze, niż kilkunastu byle jak. Nie znamy się na sprzedaży, dlatego nic nie sprzedajemy. Znamy się na instalowaniu.

Chcesz wiedzieć, czym się dokładnie zajmujemy? Zajrzyj do działu Oferta.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zamów wizytę.

Szukasz porad? Odwiedź naszego Bloga, być może poruszyliśmy już temat, który Cię trapi.